KONST / Litografier / Färglitografi 17334274
nr 1733 4274
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Signerad, numrerad 213/280. Färglitografi, bildmått: 26x38 cm, yttermått inklusive ram: 44x55 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 20:36:26
18/10 11:29:12
100 kr
20/10 20:31:26
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz